Güzel Bir Konuşma

Bugün ki kısacık ama bir  o kadar da güzel sohbetimizden sonra bunu yazmak istedim. Yani bazı şeylerin kısalığının ya da uzunluğunun onun değeri üstünde herhangi bir anlamı yokmuş. Önemli olan söz konusu olan şeyin içeriğiymiş.

Az önce sohbetimizi yeniden okudum ve insanlar tepki gösterse de iyi ki saklıyorum konuşmaları dedim. Kaydetmemiş olsa idim, bu enerjiyi bana sağlayabilecek ve bunu bu kadar mutlu edebilecek mükemmel bir şeyi kaybetmiş olurdum.

Öncelikle senin gibi değerli ve saygı değer birinin, beni bu kadar güzel şekilde diğer insanlara tanıtması açıkçası çok gururlandırdı beni, çok teşekkür ederim.

Sohbet etmek için gelmeni beklediğim çok doğru. Ama üzülerek söylüyorum ki çok az geliyorsun, işte ben de bu yazılarla sana ulaşmaya çalışıyorum. Hayatta en çok sevdiğim şeylerden biri, sözleri dolu olan insanlarla konuşup paylaşımlarda bulunmaktır. Senin gibi özel insanlar çok fazla çıkmıyor maalesef.  Bu nedenle seni kaybetmek istemiyorum açıkması. Ve işte bu özelliğin nedeni ile seni bekliyorum ama eminim uzun uzun konuşabileceğimiz vakitler de gelecek.

Neden kimse ile konuşmadığını anlamadım açıkçası ama eminim senin gerçekten haklı bir sebebin vardır. Boş yere böyle bir yol izlediğini asla düşünmem.

Güzel sözler duyunca ben de şaşırıyorum. Ama bu sözleri bana sarfetmişlerse şaşırıyorum. Yoksa yaptığım işlere, sesime ya da olmaz ya fiziğime falan sarf etmişlerse hiç şaşırmıyorum. 'He' deyip geçiyorum ve bu türden olanlar beni alakadar etmiyor. Ama düşünce sistemimi anlayabilenler, güzel sözleri fikirlerim için bana sunmuşlarsa şaşırıyor ve mutlu oluyorum. O kadar güzel düşünce yapın ve özel bir bakış açın var ki benden bol miktarda güzel söz duyacaksın buna emin ol.

Yazımı çok sevdiğim bir şarkının sözleri ile noktalıyorum. Konuşmak istediğinde ya da bir şeyler paylaşma ihtiyacı duyduğunda, senin için her an zamanım olacaktır. Lütfen tereddütsüzce kapımı çal, gülümseyen yüzümle seni ağırlamaktan mutluluk duyarım.

Sing once again with me, our strange duet,
My power over you, grows stronger yet.
And though you turn from me, to glance behind.
The Phantom of the Opera is there -inside your mind.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Düşüncelerinizi Paylaştığınız İçin Teşekkürler...