Power Fm Radyolari Listesi

Radyo dinlemeyi çok severim. Geniş bir müzik arşivim olmasına karşın, radyo dinlemek hep çok çekici gelmiştir. Programcının yorumları, hangi şarkının çıkacağını bilmemem, dinleyicilerle yeni buluşmuş şarkıları keşfetmek... Tüm bunlar beni radyoya bağlayan nedenler. Dünya'daki tüm müziklere sahip olsam da, asla ve asla radyo dinlemekten vazgeçmem.

Dün gece de bu niyetle WinAmp'ıma radyo adresleri eklerken çok hoşuma giden bir yenilik keşfettim. Ne zamandır bu hizmetler mevcut bilmiyorum ama ben dün gece keşfettim ve kendime güzel bir liste hazırladım.

Power Grup kanallarını bilirsiniz. Power Fm, Power Turk, Power XL. Dijital ses ve yayın kalitesi mükemmeldir. Bol bol hediye dağıtır. Türkiye'nin bir çok yerinden rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Kablolu TV ile de Türkiye'nin her yerinden erişilebilirlerdir. Orada burada Power Grup araçları ile karşılaşabilirsiniz.

Dün gece Power Fm'i de WinAmp'ın Sık Kullanılanları (Bookmarks)'na eklemek için sitelerine girdiğimde her tür müzik için ayrı ayrı internet radyoları oluşturduklarını keşfettim. Kaliteden taviz vermeden, yine çok başarılı bir iş çıkarmışlar. Tebrik ediyorum kendilerini ve oluşturduğum listeyi sizlerle paylaşma mutluluğuna erişiyorum hemen.

Dinleyebileceğiniz Kanallar:

Power Fm / Power Fm Dance / Power Fm Oldies / Power Fm Rap / Power Fm Rock

Power Turk / Power Turk Pop / Power Turk Nostalji / Power Turk Adrenalin / Power Turk Rock / Power Turk Slow

Power XL / Power XL Ethnic / Power XL Chillhouse / Power XL Latin / Power XL Electronic / Power XL Ambient

Power Fm Radyo Listesi

Soldaki resimde bir liste mevcut. Karşılarında da WinAmp Sık Kullanılanları (Bookmarks)'na ekleyeceğiniz adresler mevcut.

Peki bu adresler nasıl eklenir?

Bunun için WinAmp'ın tam sürümüne ihtiyacınız var, çünkü bu listeyi sadece kütüphane (library) desteği ile tutabiliyorsunuz. Şarkı Listesi(Playlist)'ni açın, URL Ekle (Add URL)'yi tıklayın. Resimde sağ sütundaki adresi oraya girin ve Tamam (OK) deyin. Bu işlem, adresi şarkı listenize ekleyecektir. Bu adres şarkı listenizdeyken, adrese sağ tıklayın. Gönder (Send To:) > Sık Kullanılanlara Ekle (Add To Bookmarks) 'yi tıklayın. Adres WinAmp Sık Kullanılanları'na başarı ile eklendi.

Ancak adresler yukarıdaki şekilde isimlenmeyebilir (resimde sol sütun). İsimlerini düzenlemek için Ortam Kütüphanesi (Media Library)'ni açın, sol sütundan Sık Kullanılanlar (Bookmarks)'a tıklayın. İsmini değiştirmek istediğiniz adresi seçin ve Ctrl+E tuş birleşimi ile düzenleme ekranını açın ve ilk boşluğu isteğinize göre değiştirin.

Kolay Yükleme:

Şarkı Listesi'ne tek tek eklemek zorunuza giderse, buradan tüm bu adresleri içinde bulunduran Şarkı Listesi Dosyası (Playlist File)'nı indirin ve çift tıklama ile WinAmp'ta açın. Ancak istediğiniz kanalları Sık Kullanılanlar (Bookmarks)'a eklemek için üstteki paragrafı uygulamak durumundasınız.

İyi Dinlemeler...

Teşekkürleriniz mutlulukla kabul edilir :)


2 yorum

  1. Teşekkürleriniz mutlulukla kabul edilir :) se madem cidden teşekkürler!

    YanıtlaSil
  2. çok teşekkürler.
    Yine bu siteyi arayarak buldum ve listeyi indirdim ;)

    YanıtlaSil

Düşüncelerinizi Paylaştığınız İçin Teşekkürler...