Beklenen Yazım Yakında Sizlerle

Beni günlük hayatımda da takip eden bir çok kişinin merakla beklediği öyküme sonunda başladım. Hatta temel karakterleri, olay sırasını, detayların bir kısmını ve kurguyu oturttum. Aslında genel olarak yazdım bile.

Ancak karakterlerin kişilik ve içinde bulundukları durumların derin analizleri, sürükleyiciliği sağlamak için öykünün içine katacağım detaylar ve sonun etkisini artırmak için çevresel betimlemeleri daha detaylandırmak için henüz yayınlamıyorum.

Ayrıca karakter sayısında artış yapmayı planlıyorum. Şuan için dört farklı kesimden insan mevcut. En az iki karakteri daha öykünün içine katarak, öykünün hitap ettiği kişi sayısını artırmayı düşünüyorum. Karakter katmakla kalmayıp var olan karakterlerin temsil ettiği kesime de ek görevler yükleyeceğim.

Zaman genişlemesi de planlarım içinde. Şuan ki taslakta sadece iki gün mevcut, bunu en az bir hafta en çok bir yıla yaymayı düşünüyorum. Bu bana karakterlerin günlük hayatlarını daha yakından tanımanızı sağlayacak ve kendinizi onlarla bütünleştireceksiniz.

Başlamak bitirmenin yarısıdır derler ya, ben de başlayarak önemli bir adım atmış oldum.

Sabırla beklediğiniz için teşekkürler.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Düşüncelerinizi Paylaştığınız İçin Teşekkürler...