Ergenekon Rehberi

Düzenli aralıklarla gözaltına alma dalgaları geliyor. Ucu koptu, birçoklarına göre hükümet karşıtı olan herkes içeri alınıyor. Artık biz de sıramızı bekler olduk, önümüzdeki dalgalardan birinde bir gece baskını ile bizlerin de içeri girmesine kesin gözüyle bakıyorum.

Eğer henüz bu kervana katılmamışsanız ve katılmak istiyorsanız yapmanız gerekenlerin bir listesi aşağıda. Aklıma geldikçe güncelleyeceğim.

Ergenekoncu Olma Listesi:
* AKP karşıtı yazılar yazıp bunları ortalık yerlerde yayınlayın. İlla içinde AKP kelimesi geçmesi gerekmez, ima etseniz de yeter. (Ör: Ortak Akıl Hareketi'nin Altında Bakın Kim Varmış, Cumhuriyet'in 84 Yılını Tamamlarken, Gelecekten Bir Gün)
* Darbeden bahsedin, hatta bir gereklilik olarak görün. Darbeyle ilgili konularda destekleyici fikir yürütün ya da geçmişteki darbelerin boş yere yapılmadığını dillendirin.
* Bugüne kadar Ergenekon'dan içeri alanlara saygılarınızı iletin. Onları övün, yere göğe sığdırmayın.
* Atatürkçü olduğunuzu her fırsatta dile getirin.
* Atatürkçü Düşünce Derneği'ne üye olun ve aktif olarak görev yapın.
* Herhangi bir Cumhuriyet Mitingi'ne katılmadı iseniz, bundan sonra olursa katılın. Ön saflarda bulunun, sesiniz çok çıksın. Elbet kısmak isteyeceklerdir.
* Evinizde ve işyerinizde krokiler bulundurun. Bunun için gözden uzak yerleri seçebileceğiniz gibi şüphe uyandıracak yerlerle stratejik öneme sahip yerleri de seçebilirsiniz. (Ör: Gölbaşı Kazısı Krokisi)
* Bilgisayarınızda şifreli ve şüpheli dosyalar bulundurun. İçinde çok gizli bilgilerin olması gerekmez. Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi'ni kendinize özgü bir şifreleme ile şüpheli hale getirerek ömür boyu hapis alabilirsiniz.
* 10.Yıl Marşı'nı dinleyin, dinlettirin. Bu marş, Ergenekoncuların Marşı olup ciddi derecede tehlikeli sözlere sahiptir.
* Sözü dinlenen birisiyseniz Ergenekon, Ergenekon zanlıları ve konuyla alakasız kişiler hakkında yalan yanlış beyanat verin. (Ör: "Kenan Evren'in darbeden sonraki bir konuşması bize ilham oldu, oturduk Ali Veli, Ahmet Mehmet ve Manken Serpil ile darbenin gerekli olduğuna karar verdik." deyin. )
* Telefon görüşmelerinizde şüphe uyandırıcı konuşmalar yapın. Sık sık dinlendiğinizi ve telefonda bunları konuşmamanız gerektiğini telefonda dile getirin. Nasıl olsa zaten dinleniyorsunuz, bu şekilde şüphe çekmiş olursunuz.

Şimdilik bu kadar. Ben bunların birçoğunu yaptım ve sıramı bekliyorum. Kimsenin anlam veremediği bu kısır döngünün içinde önümüzdeki günlerde hepiniz kaybolacaksınız, benden söylemesi.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Düşüncelerinizi Paylaştığınız İçin Teşekkürler...