Beyazın En Çok Yakıştığı Araba

"Kız gibi araba!" diye bir laf vardır bilir misiniz? Buna en çok uyan araba markası Audi. Tüm modelleri ile kız gibi ve tasarım kalitesini de sürekli yükseltiyor. Araba gerçekten kız gibi ve kesinlikle onu beyazlar içinde görmek harika. Hani gelinlik bayanlara çok yakışır, fevkalade bir hava verir. Tıpkı onun gibi Audi'lere de beyaz rengi bu havayı veriyor. Bu zamana kadar hiçbir arabaya beyaz bu kadar yakışmamıştı.
Ve bu durumun Audi de farkında. Audi Türkiye'de modellerin tanıtıldığı kısımda arabaların ilk rengi beyaz. Markanın kendi değerlerini bilmesi gerçekten memnun edici. Ancak bu sayfada tam olarak beyaz rengini değil, beyaza yakın metalik gümüş rengini kullanıyorlar ve bu rengin kullanılma nedeni de hatları parlaklaştırması.

Audi Q7 V12 TDI Quattro, Sev'g'ilim'le benim favori aracımız. Bu aracı almaya yetecek kadar param olsaydı hiç çekinmeden yatırırdım (~120.000 Euro).  Sizce de harika değil mi?

Boğaziçi Üniversitesi'nde bayan öğretim görevlileri genelde Audi A3 modelini kullanıyorlar. Lüks otomobiller arasında kendinden emin, harhangi bir fiyaka amacı gütmeyen ama kalitesini herkesin bildiği bir model. Şuan ~50.000 Euro'luk bir pahası var. Düşündüğümden daha pahalıymış, bunu itiraf etmek isterim.

Oturaklı ve güçlü görünümlü bir araba için de Audi A5 kesinlikle muhteşem bir seçim. Tasarımı, gücünün tam bir sembolü. Açıkçası üst modeli A8'den daha çekici geliyor bana A5.

Ve muhteşem hatlarıyla spor otomobilleri içerisinde benim için ayrı bir yere sahip olan araba: Audi TT. İlk çıktığı günden beri gönlüme taht kurmuş bir araç. Need For Speed Underground 2'de metalik mavi renkle kullanırken bile zevk duymuştum.

Audi'ye bu güzel modelleri için teşekkür ediyorum. Dilerim kaliteleri ve mükemmellikleri daim, müşterileri bol olur.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Düşüncelerinizi Paylaştığınız İçin Teşekkürler...