Haklarının Kısıtlanmasını İsteyen Halk

Merhaba Değerli Okuyucularım...

Az önce blogumla ilgili önemli kararlardan birini aldım.  Bu kararı almamda özellikle İsrail hakkındaki pozitif yazıma gelen haddini aşan yorumlar neden oldu ve bu kararımı ivedilikle uygulamaya koyacağım.

Şu zamana kadar 172 tane yazı yazdım. Bunların konuları çeşit çeşitti. İçeriklerini gündelik yaşamdan ve benim şahsi hayatımdan aldılar. Düşüncelerimi kimseye boyun eğmeden aktarmaya gayret ettim.

Yazılarıma gelen yorumlar da elbette benim için çok önemliydi. Blogum üzerinde tüm düşüncelere yer vermek, kabul etmediğim düşünceler olsa dahi onları da siz okuyucularımla paylaşmak benim için çok önemliydi.

Ancak şuan görüyorum ki, yorum yapanlar kimliklerini açıkça yazacak cesareti bulamadan yazılarımı eleştiriyorlar. Keşke sadece yazdıklarımı ya da düşüncelerimi eleştirseler. Elbette herkesin aynı şekilde düşünmek zorunda olmadığını biliyorum, ama artık bu yorumlar şahsıma yönelik ağır ithamlar içermeye başladı.

Ayrıca bu kadar olumsuz yorum alan yazılarımın, insan ufkunu açabilecek diğer yazılarımı da gölge altında bıraktığını düşünüyorum.

Bu nedenle bu yazılarımda ve bloguma yapılan yorumlarda düzenlemelere gideceğim. Özgür düşünce adına şahsıma yapılan hakaretleri uzun zamandır hoşgörmeme karşın, anladım ki; halkımız özgür düşünce ortamı değil, baskıcı rejimler istiyor ve işte o şekilde de yönetiliyor.

Saygılar...

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Düşüncelerinizi Paylaştığınız İçin Teşekkürler...