Dostlarım

Abdullah Turan ÖZŞAHİN
Kendisi hayatta hiç değişmeden hep iyi olarak kalacağını düşündüğüm insanlardan biridir. Abdullah sadece benim değil Bursa Fen Lisesi'nde okumuş birçok kişinin de dostu olmuştur. O kadar çok olumlu özelliği var ki bir tanesini bile eksik yazmam burada benim büyük bir ayıbım olur düşüncesiyle onu değerlendirmeyi size bırakıyorum. Sadece düşünün ki; dünyaya gerçek manada bir melek inmiş o kimdir, işte Dostum Abdullah'tır.

Hasan ATEŞ
Kendisi dünyada şu ana kadar tanımış olduğum en iyi şairlerden biridir. Şiirleri her zaman derin düşüncelere sokar belki de aynı ortamları tattığımızdandır demiştim ama Antoloji.Com'da da haklı övgüler aldığını görünce onun iyi bir şair olduğu kesinleşti. Ayrıca muhteşem ud çalar. Hatta ünvanı ÂÛGH (Âşık Ûdî Garip Hasan)'dır. Hatta kendisi o kadar yetenekli birisi ki her türlü telli çalgıyı hiçbir notaya gerek duymadan muhteşem bir şekilde çalabiliyor. Bana ithaf ettiği "Yeşil Aşk" adlı şiiri de görülmeye değer.

Nilay YAZGAN 
Kendisi Bursa'da yaşayan bir arkadaş. Birçok ortak noktamız var, o da çılgın ben de... Bunun dışında gerçekten saygı duyulacak kişiliklerden bir tanesi...Kendisini henüz çok fazla tanımıyorum ama Dostlarım arasında görebileciğim bir kişi gibi...

Onur SEZER
Onur, o beni "Kırk Yıllık Uykum"dan uyandıran biri, kendisine çok şey borçluyum. Bana bazı şeyleri denemem gerektiğini birkez daha hatırlatan yüce insan. Lakabı Julius Caesar; evet gerçekten de bunu hak ediyor. Tek diyebileceğim; "Seni hiçbir zaman unutmayacağım DOSTUM!..."

Seyit GÜVEN
Onun kadar cömert bir insan görmedim. Elinde ne varsa verebilen bir kişi; tabii ki karşındakinin samimiyetine inanırsa... Hani Dostlar için aradaki mesafeler engel değildir diye işte öyle biri benim için. Ömür boyu Dostum olarak kalacak muhteşem insanlardan biri daha...

Ümit GÜVENC
Beyninde sonsuz ufuklar taşıyan Dostlarımdan biri...Fikirleri ve talepleri gerçekten dikkate alınmaya değer; hatta muhteşem...Eğer gerçek bir Dost arıyorsanız ve hala onunla tanışmadıysanız çok şey kaçırmışsınız demektir.

Veli GÖLEN
Aslında bu kişi için yazılabilecek pek birşey yok. Kendisi ile 1,5 yıl aynı odayı paylaştım. Herhalde dünya üzerinde en çok kavga ettiğim ama bir o kadarda sırrımı paylaştığım biri. Benim bugünlere gelmemde ciddi katkıları olmuştur. İnanıyorum ki bazen gereksiz işlere bile burnunu sokması benim için yararlı oldu. Hala en çok görüştüğüm kişilerden birisi. Kardeşimle bile onunla görüştüğüm kadar görüşmemişimdir herhalde...

Not: Bu listeye internette dolaşırken rastladım. 2004'te tuttuğum blogumdan. Listeyi güncellemem gerekecek ama, bir çok isim eksik. Ayrıca listeden olan birkaç kişi de hayatımda şuan yok. Listeyi güncelleyeceğimden şüpheniz olmasın.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Düşüncelerinizi Paylaştığınız İçin Teşekkürler...