Bir Geceliğine Bana Sahip Olmak İster Misiniz

Sevgili Eray Endeş'in blog dünyasına kazandırmış olduğu Blog Ödülleri yarışmasının bu yıl ikincisi düzenleniyor. Geçen yıl yaşanan tatsızlıklar ve "Zaten kazanacaklar belli!" lakırdıları ile geçtiğimiz günlerde adayları kabul eden ve şuan oylaması süren bu yarışma, gerçekten çok ilginç durumlara ev sahipliği yapıyor.

Şimdi blog sahipleri, oy toplayabilmek için hediye dağıtmaya başlamışlar. Bu konuda herhangi bir kısıtlama yokmuş. Ben de karar verdim, kendimi veriyorum. Evet, yanlış duymadınız. Bana oy verin, bir geceliğine sizin olayım.

Şu fani dünyada, ayakta tutmaya çalıştığım canımdan başka bir şeyim yok. Alın, o da size feda olsun Canlarım.

Şimdi şu adrese http://2009.blogodulleri.com/blog/sadece-insan gidiyor ve bana oy veriyorsunuz. Bana oy verdiğinizi bir şekilde ispat ediyorsunuz, ben de sizin aranızda çekiliş yapıyorum. Kazanan bir geceliğine bana sahip oluyor.

Oyların kömürle ve beyaz eşya ile satın alınmaya çalışıldığı bir ülkede, kendimi sunmuşum çok mu?

Not: İpek hanımefendinin uyarısını haklı bularak birkaç fotoğrafımı ve özelliklerimi sizlerle paylaşıyor ve de oylarınızı bekliyorum.


Boy: 1.83 cm - Kilo: 68 kg
Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Öğrencisi
1,5 yıl radyo programı yaptım.
Çok neşeli birisiyimdir. Burcum Akrep ama çok korkmanıza gerek yok.

Aaa kendimi hiç fiziksel olarak tanıtma ihtiyacı duymamışım şu vakte kadar. Hiçbir şey bulamadım. Merak ettiklerinizi yazın, ben cevaplayayım. Böylesi daha iyi olacak gibi. Zaten fotoğraflar size birçok şeyi sunacaktır.(Bir de deniz kenarında koydum ki reytinglerim tavan yapsın.)

Haydi oyları görelim...

Not -1 : Yarışmadan son gün çekileceğim. Bu nedenle bana sahip olmak isteyenler stadyumlara sığmaz olsa da benim kazandığımı göremeyeceksiniz. Vah vah...
Not - 2 : Bu kampanyayı bir kız olarak yapsaydım, tüm blogların tozonu attırırdım ve hatta kırılması güç bir rekor kırardım. Ah benim insanım...
Not - 3: Çekiliş sırasında her türlü çirkefliği yapabilirim, şimdiden söyleyeyim. Eee biz buna .ötü kollamak diyoruz.

5 yorum

 1. E, hiç de fena değilmiş Oğuz bey, bakalım şanslı kadın kim olacak? :)

  YanıtlaSil
 2. bahtıma erkek denk gelirse ne olacak peki ipek hanım :)

  YanıtlaSil
 3. e hadi, bu da "ilk" olacak gibi :)))
  vala ne cikarsa bahtina, onun icin iyi sanslar :))

  YanıtlaSil
 4. Çok sevdiğiniz sevgilinize noldu Oğuz Bey? Bunlardan bihaber olsa gerek zavallım...Ya da sevgiliniz de yazılarınız gibi hayal gücünüzün bir ürünü...

  YanıtlaSil
 5. @adsız, ne komik insanlar var şu memlekette. bu yazının bir tepki olduğu apaçık ortadayken nasıl bu denli akıl yoksunu bir yorum yapabiliyorsunuz şaşıyorum. elbetteki tüm yazılarım hayal gücümün ürünü, ama hayal ürünü şeyler değil. hepsini yaşıyorum ve yaşadıklarımı aktarıyorum. gönderen de çok olmaz şeyler paylaştığımı falan sanacak. (ayrıca adınızı vermeden saldırmanız da şahsınız hakkında bir çok ipucu veriyor, biraz daha dürüst ve cesaretli olun lütfen.)

  YanıtlaSil

Düşüncelerinizi Paylaştığınız İçin Teşekkürler...