Bursa Fen Lisesi Yıllığıma Yazılanlar -4

Sen ne yapacağı belli olmayan, bazen çok normal biri, bazen de kafasına saksı düşmüş biri gibi davranan ama en çok sevdiğim arkadaşlarımdan birisisin. İnşallah ideallerini gerçekleştirirsin ve adam olursun. Her ne kadar dengesiz olsan da seninle güzel günler geçirdik. Umarım bizi unutmazsın. Hayatın boyunca başarılı ve mutlu olman dileğiyle...

İBRAM

Sınıfımızın biricik başkanı, gazozu ve saksıcısı!.. İlk seneyi hatırlıyorum da ne kadar kurallara bağlı, oturaklı ve sakin biriydin; ama içindeki potansiyel biraz da sınıfımızın etkisiyle su yüzüne çıktı. Anladık ki sınıfımızdaki hiç kimse (Cuck bile), senin kadar gaz değilmiş; ama bu halinle çok seviliyorsun. Başarı ve mutluluğun peşini hiç bırakmaması dileğiyle...

YET-KİNG

Sınıfımızın müthiş Boşkanı. Son sene satmış olsan da, sen gönüllerin boşkanısın. Efsane Boşkan. İlk geldiğinde müthiş saç stilinle (müthişliği olmamasından kaynaklanıyor), seni Vince Carter’a benzetmiştim. O zamanlar sessiz sakin biriydin. Ama bizim sınıf senin içindeki saklı kalmış gazı çıkarmakta pek gecikmedi. Hele sınıf maçlarındaki tezahüratların hatta birinde kafanı yarmanı unutmayacağım. Sana ömür boyu sağlıklı, mutlu, bol gazlı ve saksılı günler dilerim.

KERENÇ

Senin böyle kendine has davranışların hep ilginç gelmiştir bana. Sakinliğinle şaşırtırdın beni, ama bu sınıf seni de bozdu valla. Sesin soluğun çıkmazdı ilk zamanlar. Ama şimdi maaşallah gürlüyorsun. Hayatın boyunca hayal ettiğin gibi yaşaman dileğiyle.

ŞENAY

Sınıfı için herşeyini verebileceğine inandığım arkadaşım. 2 senelik bir başkanlık döneminden sonra artık sen de böyle bir sınıfa dayanamadın ve sonunda istifa ettin. Ama hep gönüllerimizin başkanı olarak kaldın. Sen her zaman olmayan saç modelinle dikkat çektin. Hatta bu özelliğin sınıfa iyi bir malzeme oldu. Ama itiraf etmeliyim bu tarz sana çok yakışıyor. Seni, disiplinini, üzerinden hiç çıkarmadığın ceketini ve ciddiyetini hep hatırlayacağım. Umarım çalışmalarının karşılığını alırsın ve RNO olmayı başarırsın. Sevgilerle!

ME(H+T)

Senin gibi Boşkan gelmemiştir bu okula. Biliyor musun, çok sabırlısın (özellikle Güven’e karşı). Bence bu kadar alttan alma. Saçlarını da bir uzatmadın ya aşk olsun :) Disiplin anlayışınla sen tam bir Boşkansın. İyilikler hep seninle olsun.

ELİF

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Düşüncelerinizi Paylaştığınız İçin Teşekkürler...