Çok Ayıp Ettin ATV

Dün akşam Avrupa Yakası, 6 sezon süren yayın hayatının sonuna geldi. Cem Yılmaz, Cem Davran, Melis Birkan, Tamer Karadağlı ve Emel Sayın gibi bir çok ünlü sanatçıya da bu son bölümde yer vermişler.

Dizinin bitiş bölümü çok aceleye getirilmiş sanki. Yazarların en çok zorlandıkları noktadır, son. Bir eserin sonu iyi değilse, giriş ve gelişmesi ne kadar iyi olursa olsun yarım kalır herşey ve tadı kaçıverir. Gülse Birsel de sonunu iyi getirememiş eserinin, kötü olmuş.

Cem Yılmaz ile Burhan arasındaki diyalog o kadar gerçekçiydi ki, tebrik ettim ekrana yansıtılma şeklini. Dizinin genel yapısı içerisinde biraz tuhaf durdu, ama gerçekten iyi bir yansıtmaydı.

Ve ATV'ye bol miktarda hakareti bir kaç saniye içinde sarfetmeme neden olan durum, yani bana bu yazıyı yazdıran o büyük ayıp...

Avrupa Yakası'nın son bölümünün sonuna o zamana kadar dizide emeği geçmiş kişilerin görüntülerine sırasıyla yer vermişler. Ekrana gelen görüntülerin önem önemsizlik ya da eski yeni sıralamalarına sahip değildi, herkese eşit hak tanınmış ki bu yapımcıların yaptığı hoş bir şey.

İşte bu görüntüler geçerken, geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz ve Avrupa Yakası ile bütünleşen Gazanfer Özcan'ın nasıl bir şekilde ekrana geleceğine dikkat kesildim.

Avrupa Yakası ekibi yine bir güzellik yapmışlar ve Hümeyra ile Gazanfer Özcan'ı sona saklamışlar. En güzel şeylerin sona saklanması gibi akan görüntülerde en son ekrana geldiler.

Ve ATV işte burada ciddi manada bir ayıp etti ve Gazanfer Özcan üzerinden prim yapmaya kalkarak diziden sonraki programın reklamını, ekranın yarısını kaplayacak ve Gazanfer Özcan'ın görüntülerini kapayacak şekilde veriverdi.

ATV lafım sana, reklamın iyisi kötüsü olur... Her gün okula gidip gelirken 100 küsurunca gününde olan grev nasıl sana olan sempatimi kaybettiriyorsa, dün yaptığın ucuz reklam sana antipati duymama sebep oldu...

Çok ayıp ettin ATV, çok...

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Düşüncelerinizi Paylaştığınız İçin Teşekkürler...