Yeni Alan Adım - OKCK.net

Geçtiğimiz günlerde, www.okck.net alan adı süremin dolmasına 3 ay kaldığına dair bir eposta aldım. Ve herşey bu eposta ile yeniden hayat buldu...

Bu adresi yıllar önce Joomla! ile yaptığım blogumda (o zamanlar kişisel internet sitesi diyordum) birkaç yıl kullanmıştım. Yenilememiş olmamdan ötürü alan adlarını kapatan bir firma tarafından fahiş fiyatla satılmak üzere kapatılmıştı, ve ben bu duruma çok üzülmüştüm. Geçen yıl, yeniden kayıt edilebilir olduğunu gördüğümde ise hemen adıma kaydettirdim, ama bu kayıt işlemini ne zaman yaptığımı bir süre sonra unuttum.

Alan adı süremin dolmasına az kaldığını bildiren eposta ile aklımda, "Acaba bu adresi, bloguma erişim için kullansam mı?" sorusu belirdi. Kararsızlığımı FriendFeed'te oylamaya sundum ve www.okck.net alan adımı blogum için kullanmaya karar verdim.

Bu kararla birlikte gereken ayarlamaları tamamlamam gerekti ve az önce bu ayarlamalar tamamlanarak www.okck.net alan adım blogum için kullanılabilir hale geldi...

Bugünden itibaren sizlere http://www.okck.net alan adım üzerinden sesleneceğim, http://okck.blogspot.com adresi de buraya yönleneceğinden eski adresimin takipçilerinin endişe etmesine gerek yok.

Ve bu yazımı www.okck.net adresim için geçmişte yarattığım slogınımla noktalamak istiyorum;

OKCK.net - Ne İsterseniz En İyisi...

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Düşüncelerinizi Paylaştığınız İçin Teşekkürler...