Yılbaşında Bana Sahip Olmak İster Misiniz?


Bildiğiniz gibi yılbaşına pek bir az süre kaldı. Henüz sevdiklerime ne alacağım konusunda, daha doğrusu neyle alacağım konusunda bir sonuca ulaşamamış olan ben; bazı blogların okuyucularına hediyeler dağıtmak için kampanyalar düzenlediğini görünce, "Benim neyim eksik!" dedim ve geçmişteki bir kampanyayı değiştirerek hortlattım.

Ama okuyucularım nasıl bir takla atsın da beni kazansınlar diye düşündüm düşündüm bir şey bulamadım. Sonra biraz daha düşündüm ve buldum: bugünden itibaren bloguma yorum yapanlar arasında çekiliş yapacağım. Elbetteki kimliğini gizleyenler bu çekilişten, sonuçta benden nasiplenemeyecekler.

Bu kampanya ile önceki halindeki gibi kimseyi eleştirmiyorum (ileride ben de bir Porsche ya da Etiler'de bir villa verebilirim, beni daha ufak şeyler kesmez). Hatta sadece kendimi eleştiriyorum, şu kısa yaşamımda yaş 25 olmuş ve hala kendim dışında bir varlığım yok. Kendimi tebrik ediyorum ve sizleri bu kampanyaya davet ediyorum.

Önceki kampanyadaki fotoları buraya eklemek zor geldi, o nedenle şuraya bir göz atıverin :)
http://www.okck.net/2009/04/oyunuzu-verin-bir-geceligine-bana-sahip.html


Bu kampanya Mili Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün bilinmez bir tarih ve tanımlanamamış bir izni ile düzenlenmektedir. Çekiliş tarafımdan yapılacak olup her türlü çirkeflik bulaştırılacaktır.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Düşüncelerinizi Paylaştığınız İçin Teşekkürler...