Nike Aşkım Devam Ediyor...

Bundan 4 yıl önce yılbaşında bana hediye olarak gelen ilk Nike'ım ile başlayan bu aşk, aynen devam ediyor. 4 yılın sonunda, üçüncü Nike ayakkabıma kavuştum bugün ve evet yine hediye :)

Nike Air Series 6D [315897-002] ile başladı Nike yolculuğum. Yüksek fiyatları nedeniyle uzak duruyordum Nike'tan, ama 2008'in yılbaşında soldaki ayakkabı benim için hoş bir sürpriz oldu.

İki yıl boyunca yaz-kış demeden her gün giydim. Başka ayakkabım olmadığı halde (kişisel tercihim), 2 yıl boyunca sonunda sadece eskidi. Ve işte o vakit karar verdim, Nike ile yola devam etmeye.

2010'daki doğum günümde Nike Overplay IV Men [318853-007], ikinci Nike'ım olarak kayıtlara geçti :)

Çok çekici bir görüntüsü vardı, öncekinden farklı olarak yüksek bilekliydi ve daha dikine bir ayakkabıydı.

Yazdan beridir kırmızı da içeren Nike modellerine bakmaktaydm. Beyaz ağırlıklı modellerden de güzel olanlar vardı, ama yurt şartlarında yeterince beyaz tutabileceğimden emin olamadığım için beyaz olanlara pek yaklaşmıyordum.

Ve işte bugün, "Doğum Günü Hediyesi" sıfatıyla, Nike Air Flight Showup [429716-005]'ı sezon sonu reyonundan oldukça uygun bir fiyata edindik (69tl). Üçüncü Nike ayakkabımı görür görmez "İşte bu!" dedim ve sanki o da beni bekliyormuş, reyondaki tek 46 numaralı Nike olarak :)

Nike ile 5.yılıma giriyorum ve eminim daha uzun yıllar boyunca Nike giyeceğim :)


1 yorum

Düşüncelerinizi Paylaştığınız İçin Teşekkürler...