Bi Bakar Mısınız? Zamanı Durduruyoruz...


Özürlüler Vakfı karşımıza yeniden güzel bir etkinlikle çıkıyor, eğer başarılı olabilirlerse gerçekten ilgi çekici bir şey olabilir. Ben de onların bu etkinliğini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Özürlüler Vakfı'nın benim yakından takip ettiğim, ancak katılmak isteyip de o gün bir şekilde katılamadığım "19 Aralık 2009 Metrobüs Etkinliği" idi. O gün onlarca tekerlekli sandalyeli Mecidiyeköy Metrobüs Durağı'nın merdivenlerini çıkamamışlardı. Sosyal alemin de etkinliğe katılımı üst düzeydeydi.

Bu sefer Özürlüler Vakfı, 1 Nisan 2012 günü saat 13:30'da Cevahir AVM'nin önünde buluşarak bir Freezing Flashmob etkinliği yapacaklar. Etkinlikle ilgili bilgi bana TOG eposta grupları üzerinden ulaştı ve ben de sizinle paylaşmak istedim. Dilerim katılım yeterli düzeyde olur.

Bİ BAKAR MISINIZ? ZAMANI DURDURUYORUZ!

Şaka Değil Gerçek, İnanmıyorsanız… Gelin görün!!!

Sizi zamanı durdurmaya çağırıyoruz…

Bu sıradan bir eylem değil! Sosyal adalet ve eşitlik için zamanı durduruyoruz.

Siz duyarlı bir insansınız. Sorumluluk sahibi, sosyal adalet ve eşitlikten yana, toplumsal konulara duyarlı birisiniz. Hatta, zaman zaman yapabileceğiniz bir şey olup olmadığını düşünüyorsunuz. Ancak kendinizi yalnız hissediyor, günlük meşgalelerinizden uzaklaşamıyor ve de düzene karşı koyamayacağınızı, değiştiremeyeceğinizi düşünüyorsunuz. Ne de olsa böyle gelmiş, böyle gidecek. Tek başınıza ne yapabilirsiniz, sizin gücünüz bir şeyleri değiştirmeye yeter mi ki?

EVET YETER!

Gelin görün!!!

İnsan haklarına dikkat çekmek amacıyla gerçekleştirilecek, Bi’ Bakar Mısınız? etkinliğine hepinizi bekliyoruz…

İnsan haklarına dikkat çekmek için yapılacak Flash mob – freezing videosunda yer almak istiyorsan ve de o tarihlerde İstanbul’daysan…

Adın, Soyadın, telefon numaran ve mail adresini bibakarmisiniz2012@gmail.com adresine mail atmanız gerekiyor.

Program Detayları

Tarih: 1 Nisan 2012 Pazar
Etkinlik Yeri: Cevahir Alış Veriş Merkezi Ana Giriş
Buluşma Saati: 13:30
Etkinlik Saati: 14:00-14:30

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Düşüncelerinizi Paylaştığınız İçin Teşekkürler...