OKCK.net Yoluna Devam Ediyor...

2004'ten beri blog yazıyorum, ki o zamanlar adına pek de blog yazarlığı denmiyordu bu işin. Kişisel sitelerimiz vardı ve orada yazılarımızı paylaşırdık. Açıkçası blog mantığından pek de farklı bir tarafı yoktu, sadece bloglar kadar sade yapılar kullanmıyorduk.

Bugüne kadar bazen çok sık bazen de çok seyrek olmak üzere pek çok yazı yazdım. Yazdığım konular o kadar çeşitliydi ki, kendimi sanki her konuda yazmış gibi hissediyordum. Tahminimce arada kaybolup gidenleri de sayarsak 700'e yakın yazım var.

Bu yazılarımdan bazıları inanılmaz beğenildi, farklı platformlarda paylaşıldı, bazıları ölüm tehditleri olarak bana geri döndü. Bir kısmı farklı dergilerde yayınlandı ki, bazı bazı yazarlık teklifleri aldığım da oldu.

Esas konuya dönecek olursak, uzunca bir süredir yeterince önemsemediğim OKCK.net'e, yani buraya, yeniden odaklanmaya karar verdim. İnternetin çeşitli noktalarına dağılmış yazılarımı da burada bir araya getireceğim, eski günlerde olduğu gibi.

Böylece kısıtlı zamanı verimli bir şekilde kullanabilecek ve kişisel markama katkıda bulunabileceğim. Tumblr'daki net.okck.net adresli blogumu ise fotoğraf ve müzik gibi paylaşımlarım için kullanmaya devam edeceğim, oradaki yazılarımı buraya çekeceğim. 

Özetle; OKCK.net ile yoluma devam ediyorum, yazılarımı okumanız için beklerim sayfalarıma ;)

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Düşüncelerinizi Paylaştığınız İçin Teşekkürler...