Yeniden Merhaba Sevgili Okurlarim...


Sevgili Okurlarım,

Uzunca bir ayrılığın sonrasında sizlere sıcacık bir "Merhaba!" diyorum...

Bu ayrılıkta; blog yazdığım platformu değiştirme düşüncelerim, BUCampus çalışmalarının aşırı yoğunlaşması ve kişisel sorunlarım oldukça etkili oldu. Bu süreç içerisinde hiç yazı yazmadım değil elbette, ama buradan sizlerle buluşamadılar ne yazık ki...

Bundan sonra tam kapasite karşınızda olacağım... Çünkü;

  • Artık yoluma sadece buradan devam edeceğim. Hatırlarsanız bir süre Tumblr ile sizlerle buluştum. Tumlbr her ne kadar güzel bir sistem olsa da, tümleşik yorum özelliğinin olmaması mobil anlamda sorunlar oluşturmakta ve bu durum benim hiç işime gelmiyor.
  • 2011'in sonlarına doğru yazılarıma BUCampus üzerinden devam ettirme düşüncem mevcuttu, hatta bir kısım taşıma işlemini de gerçekleştirdim. Ancak 4 Mart 2012 tarihi itibariyle BUCampus'teki tüm görevlerimden çekildim (Bu konunun detaylarına ilerleyen günlerde buradan değineceğim) ve doğal olarak emektar bloguma geri döndüm :)
  • BUCampus'ten çekilmem ile birlikte, bloguma daha fazla zaman ayırabileceğim. Bu da sizlerle daha sık buluşabileceğim anlamına geliyor :)
Blogumda bazı yazıları "En Sevdiğim" ile birlikte yazacağım, şahsen kendisinin de başarılı yazılar yazabileceğini düşünüyorum. İlerleyen günlerde onunla da tanışacaksınız ;)

Blogumda bundan sonra konuk yazarlara da yer verme düşüncem mevcut, konuk yazar olmak için Google+ profilimden adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Tumblr hesabımda halihazırda kullanmakta olduğum tasarımımn gerekli düzenlemeleri ve uyarlamalarını yaptıktan sonra burada kullanmaya başlayacağım, o vakte kadar bu görünüm ile idare edeceksiniz (Nedense silmişim buradaki halini o tasarımın...)

Şimdilik bu kadar.
Sizlerle yeniden bu satırlar üzerinden buluşmak inanılmaz güzel bir duygu, özlemişim sizi :)

Görüşmek üzere...

Sağlık, Mutluluk ve Başarı Sizinle Olsun...

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Düşüncelerinizi Paylaştığınız İçin Teşekkürler...