Bir Değişim Serüveni...

rEVOLution by Adida007

2012'nin gelişiyle birlikte hayatımda bir çok önemli değişiklik yaptım. Oldukça radikal değişikliklerdi, vazgeçilmezlerimden vazgeçtim. Değişimimin öncesini, süreci ve sonrasını #baskabirben etiketi altında parça parça sizlerle paylaşacağım.

Paylaşımlarımın bir kısmı soyut, bir kısmı da somut içerikli olacak. Her birinin bir şekilde sizlerin de hayatlarına az ya da çok nüfuz edeceğini düşünüyorum, özellikle de hayatlarında radikal değişimler yapmayı düşünenlere.

Soyut paylaşımlarımda, eski ben ile şimdiki benin atışmalarına şahit olacak, iki benin her birinin zihinlerinde tur atabileceksiniz. Somut paylaşımlarımda ise, daha çok mantık temelli, kesin ve net ifadeler bulacaksınız.

Serüvenim boyunca bir çok değerlendirmede bulunacak, bazen sivri dilimle eleştirecek, bazen de tüm kalbimle hak vereceğim. Kalemimin dokunacağı herkese şimdiden en içten selamlarımı iletiyorum...

Serüvenimde karışık bir oluş sırası takip edebilirim, ancak serüvenimi tamamladığıma kanaat getirdiğimde yazıları kronolojik bir sıraya dizeceğimden şüpheniz olmasın ;)

Değişim serüvenime şimdiden hoşgeldiniz...

Serüvenimin sizlerin de hayatlarına rehberlik etmesi dileklerimle...

Sevgiler...

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Düşüncelerinizi Paylaştığınız İçin Teşekkürler...